Autovärv on silmatorkav, pakub ühtaegu nii silmailu, kerekaitset kui ka funktsiooni müügielemendina. Värv võib ajapikku aga tänu looduslikele elementidele või välistele mõjudele kahjustuda ning tuhmuda. Sellisel juhul võetakse ette spetsiaalsed värvitööd.

Autosid ning nende keredetaile värvitakse moodsates hermeetilistes värvikambrites, mis on keskkonnasõbralikud ning kus värvpinnad säilivad puhta ning korralikuna. Värvikambris värvitud auto on tulemuselt palju ilusam, siledam ning see ei vaja tingimata erilist järeltöötlust. Värvikambris töötab välja koolitatud ning kogenud automaaler. 

Ühe sõiduki värvimisprotsess algab pikast eeltööst, mille esimeseks sammuks on auto ülipõhjalik pesemine. Kui seda ei tehta, võivad näiteks vigastatud kohad tähelepanuta jääda. 

Järgneb vajalike keredetailide eemaldamine, lisaks defektsetele või asendamist vajavatele osadele on vaja ära võtta ka seda takistavad jupid, olgu selleks mõni tiib, numbrialus, liist või tuled. Mida uuem auto, seda rohkem neid takistavaid detaile tavaliselt on.

Kõige tähtsam osa eeltööst on töödeldava pinna ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rooste, mõlgid, kriimustused ning kõik lihvitakse siledaks. Seejärel kaetakse spetsiaalse teibi või kattega ära kohad, mis värvimisel värviga pihta saada ei tohi.

Järgneb värvitöö, mille käigus kantakse detailile või kerele peale nii krunt, värv kui ka lakk. Auto laotakse seejärel kokku ning soovi korral saab veel värvitööd poleerimise või vahatamisega ületöödelda.

Meie tehtud tööd

Hiljuti valminud viimased tööd

Meie klientide tagasiside:

Viisin oma projektika (BMW) värvimisse eelmisel nädalal ja sain masina kätte juba 10 päeva pärast, tulemus mega.
Tarmo
540 BMW omanik
Mulle sõideti tagant sisse ja pöördusin Dreammixi poole. Asjaajamine oli mega lihtne, poisid tegid peaaegu kõik minu eest ära. Viisin auto kokkulepitud ajaks ning sain täpselt siis ka kätte kui lubati. Olen väga rahul.
Jane
Corolla omanik
Mul olid auto tiivad roostes ning otsisin googlest maalreid. Komistasin Dreammixi kodulehele ning tegin päringu. Vastus tuli kiirelt, hind oli sobiv ning juba kahe nädala pärast viisin auto töösse. Tänaseks olen sõitnud autoga natukene üle aasta ning võin julgelt väita et jäin tööga rahule.
Felix
Toyota Verso omanik
Kindlustusest suunati Dreammixi. Eelnev kokkupuude ettevõttega puudus. Klienditeenindus oli väga meeldiv ja tööga jäin rahule.
Üllar
Mercedese omanik