Mõlkide eemaldamine

Mõlkide eemaldamine ilma värvimiseta on kõige keskkonnasõbralikum viis parklamõlkide, rahekahjude ja muude auto kere vigastuste eemaldamiseks. Remont on kiire, töö aeg varieerub poolest tunnist kuni ühe päevani. Suuremate vigastuste nagu rahe kahjustuse ja katusele kukkunud lume puhul võib remondi aeg koos osandamise ja poleerimisega ulatuda mõne päevani.

 

Mõlkide eemaldamine ilma värvimiseta

Värvimata mõlkide eemaldamine autodelt ja mootoratastelt nõuab põhjalikke oskusi ja teadmisi. Kasutusel on spetsiaalsed tööriistad metalli liigutamiseks detaili tagant. Ligipääsu puudumisel toimub mõlgi välja tõmbamine erinevate liimi süsteemide abil. Tehniku kasutuses on LED lamp tööriista asukoha kindlaks määramiseks ja võimalike defektide nägemiseks. Nii saavutatakse perfektne tehase viimistlus värvi kahjustamata.

EELISED VÄRVITÖÖDE EES

  • Keskonnasõbralik – puudub vajadus kasutada pahtlit, krunti, värvi ja muid kemikaale.
  • Kiire remondi aeg – sõiduk tagasi enamasti mõne tunniga.
  • Säilib originaalvärv – tehase värvkattega autod on järelturul kõrgemalt hinnatud.

Kahjustatud värvi ja tugevalt veninud metalli korral ei saa rakendada värvimata meetodit.

Paljud laki defektid tulevad välja poleerides. Täpsema hinnagu saamiseks küsi tasuta hinnapakkumist või lepi kokku aeg töökojas Väike-Paala 1.

Meie tehtud tööd

Hiljuti valminud viimased tööd

Meie klientide tagasiside:

Viisin oma projektika (BMW) värvimisse eelmisel nädalal ja sain masina kätte juba 10 päeva pärast, tulemus mega.
Tarmo
540 BMW omanik
Mulle sõideti tagant sisse ja pöördusin Dreammixi poole. Asjaajamine oli mega lihtne, poisid tegid peaaegu kõik minu eest ära. Viisin auto kokkulepitud ajaks ning sain täpselt siis ka kätte kui lubati. Olen väga rahul.
Jane
Corolla omanik
Mul olid auto tiivad roostes ning otsisin googlest maalreid. Komistasin Dreammixi kodulehele ning tegin päringu. Vastus tuli kiirelt, hind oli sobiv ning juba kahe nädala pärast viisin auto töösse. Tänaseks olen sõitnud autoga natukene üle aasta ning võin julgelt väita et jäin tööga rahule.
Felix
Toyota Verso omanik
Kindlustusest suunati Dreammixi. Eelnev kokkupuude ettevõttega puudus. Klienditeenindus oli väga meeldiv ja tööga jäin rahule.
Üllar
Mercedese omanik